Modeller
Alcatel
Nokia
Samsung
Sony Ericsson
Sony Ericsson
Motorola
LG
Apple IPhone
Apple Ipad
General Mobile
blackberry
htc
google nexus
benq-siemens
Benq
Siemens
imate
vertu
Toshiba
mitsubishi
philips
nec
sagem
Panasonic
pantech
Hp
Raks
piyasa rehberi
fiyat karşılaştırma
iphone5

Kategoriler :

Calendars 5 - Smart Calendar and Task Manager with Google Calendar Sync

iOS 7 işletim sistemin uygun bir tasarım çizgisiyle hazırlanan Calendars 5, iOS cihazların içerisinde yer alan takvim ile Google Calendar servisiyle senkronize bir şekilde çalışabiliyor. Aylık, günlük ve yıllık takvim sayfaları üzerinden rahatlıkla etkinlik eklenebilen ve bu etkinlikleri farklı renkler ile görsel olarak dikkat çekici hale getirebilen uygulama, ayrıca yapılacak listesi oluşturulmasına da imkan tanıyor. Belirlenen içeriklere SMS ya da normal alarm ile hatırlatma seçeneği ekleyebilen Calendars 5, internet erişimi bulduğu zaman iPhone ve iPad arasında senkronizasyon ve yedekleme yaparak da kullanışlı bir yapı ortaya koyuyor.

URL: https://itunes.apple.com/tr/app/id6..

Rovler

Rovler ile işletmelerin sunduğu ürünleri ve hizmetleri deneyimleyerek ya da fotoğraflarını çekip denetleme veya bilgilendirme konularında hazırladığımız görevleri gerçekleştirerek para kazanırsın. Düşünsene, hem gezip eğleniyorsun, hem de para kazanıyorsun. İyi, güzel ama vaktim mi yok diyorsun? Hiç kafana takma, Rovler görevleri çok basit, eğlenceli ve aynı zamanda çok vaktini almaz.

URL: https://itunes.apple.com/us/app/rov..

Google Search

Özellikle büyük park yerlerinde bir sürü arabanın arasında kendi arabamızı bulmak bazen çok uzun zamanımızı almıştır. Google “Google Asistan” isimli uygulaması ile bu sorunu artık hayatımızdan kaldırdı.Google Asistan ile arabanızı 3 aşamada bulabilirsiniz.

URL: Özellikle büyük park yerlerinde bir..

Clumsy Ninja

Oyunun pek de bir amacı yok karakteriniz bir Ninja ve ona istediğiniz hareketleri yaptırabiliyorsunuz. İsterseniz Ninja hareketleri de yaptırabilir isterseniz ayağından tutup havada sallayabilirsiniz.

URL: https://itunes.apple.com/us/app/clu..

Amateur Surgeon 3

Ameliyat yaparken hastanın midesindeki yarasaları öldürmekten çekirgelere şok vermeye hatta midesini elektrikli testereyle çıkarmaya kadar aklınızın ucundan bile geçmeyecek fantastik yöntemler var.

URL: https://itunes.apple.com/us/app/ama..

Asphalt 8: Airborne

lk oyunumuz en iyi ücretsiz yarış oyunlarından Asphalt 8. Bu oyunun en beğendiğimiz yanı grafiklerinin çok iyi olması. Oyundaki görevler ve bölümler zevkli bir içerik oluşturmuş. Oyunu Facebook arkadaşlarınızla oynayabilir, dilerseniz WiFi üzerinden yanınızdaki bir arkadaşınız ile kıyasıya yarışabilirsiniz.

URL: https://itunes.apple.com/us/app/asp..

Top Sektirme

Aslanlar, Sarı Kanaryalar, Kara Kartallar ve Karadeniz Fırtınasına gönül verenler, Top sektirme oyunu tam size göre! Sempati duyduğun takımı seç, ardından en sevdiğin futbolcuyu belirle ve oyuna başla! Türkçe spikerin direktifleri ile top sektirme rekoru kır ve puan listesinde takımın ile birlikte yer al!

URL: https://itunes.apple.com/tr/app/top..

Okulda - Kelime Bulmaca Oyunu

kulda; İlkokul, ortaokul, lise ve üniversitede derslerini geç karneni al, bakalım kimin karnesi daha iyi olacak. BİLEN ADAM OKULDA, Klasik Adam Asmaca oyununu eğlenceli hale getirerek yapılan bir Bilgi Yarışması ya da bir başka deyişle Kelime Bulmaca Oyunudur. İlkokul, ortaokul, lise ve Üniversite okul yolunda, sorulan soruları bilerek topladığın yıldızlar, sınıftan mezun olmanı sağlıyor. Tabi mezun olabilirsen. Hepsi bu kadar değil. Karnen nasıl olacak? Karne notun ve öğretmeninden alacağın görüşler ne olacak? Bunların hepsini sen belirleyeceksin. Üstelik ÜCRETSİZ. Sürekli yenilenen ve güncel sorular. Ama sınıfı geçmekte o kadar kolay değil; - Bazen süre yetmez, - Bazen puan yetmez, - Bazen de öğretmenin düşük not verir Hepsi senin bilgine ve yeteneklerine bağlı. İstersen de kendine joker alabilir ve daha fazla puan toplayabilrisin. SÜPER JOKERLER Karne notunu yükseltmek için büyük avantaj sağlar. - BİR HARF AÇ : Sorulan kelime içinden rastgele bir harf açar. - +30 SANİYE : Doğru cevabı bulabilmen için ekstra 30 saniye verir. - PAS : Sorunun cevabını gösterir ve diğer soruya geçer. - YANLIŞ YAPINCA DOĞRUSUNU ÖĞREN Ayrıca bu jokerler tüm sınıflarda geçerli. Daha fazlası için hemen şimdi oynamaya başla. Karneni paylaş , mezuniyetini kutla.

URL: https://itunes.apple.com/tr/app/oku..

Pepe TV

Pepe'nin en yeni bölümlerini izlemek ister misin? Pepe burada seni bekliyor.

URL: https://itunes.apple.com/tr/app/pep..

TEOG

TEOG yani Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavı, Milli Eğitim Bakanlığı'nın uygulamaya bu yıl koyduğu liseye geçiş sınavıdır. Milli Eğitim Bakanlığı, 2013 yılında aldığı bir kararla Seviye Belirleme Sınavını (SBS) kaldırarak yerine ortak sınav sistemi olan TEOG'u uygulamaya koydu.MEB'in düzenlemesine göre okullardaki her dönem her dersten 1 sınav merkezi sistem yoluyla ortak yapılacak. Buna göre dönem içerisinde 3 sınav olan derslerin 2., 2 sınav olan derslerin ise 1. sınavı merkezi sistem yoluyla ortak olarak yapılacak. Böylece öğrencilerin genel başarısı baz alınarak 700 puan üzerinden bir puan cetveli oluşturulacak. TEOG sınavı, 1. dönem kasım ayı sonu ,2. dönemde de 2. TEOG sınavının uygulanmasıyla tamamlanacak.

URL: https://itunes.apple.com/tr/app/teo..

Bana Cep Bul

Siz özellikleri belirleyin, biz en uygun seçenekleri size bulalım.

Kamera

MP3 Çalar

FM Radyo

Bluetooth

Wlan

3G

Yüzlerce cep telefonunu tüm özellikleri ile karşılaştırdık...

Hangi tableti tercih edersiniz?
Apple iPad
Samsung Galaxy Tab
BlackBerry Playbook

Anket Sonuçları

Telefon Puan Oy
Apple iPhone 6 Plus 9.81 1291
Microsoft Lumia 640 XL LTE Dual SIM 9.81 903
Apple iPhone 6 9.76 1562
Samsung Galaxy S6 9.64 887
Nokia Lumia 1520 9.59 668
Nokia XL 9.56 710
Nokia N900 8.77 3596
BlackBerry Z10 8.74 679
Sony Ericsson XPERIA X10 8.66 3148
Sony Ericsson XPeria S 8.58 2043