Modeller
Alcatel
Nokia
Samsung
Sony Ericsson
Sony Ericsson
Motorola
LG
Apple IPhone
Apple Ipad
General Mobile
blackberry
htc
google nexus
benq-siemens
Benq
Siemens
imate
vertu
Toshiba
mitsubishi
philips
nec
sagem
Panasonic
pantech
Hp
Raks
piyasa rehberi
fiyat karşılaştırma

Nokia Lumia 1020

Nokia
Nokia Lumia 1020
Nokia Lumia 1020 Teknik Özellikleri
Nokia Lumia 1020 Karşılaştırması
Nokia Lumia 1020 Kullanıcı Yorumları
Nokia Lumia 1020 Resim Galerisi
Nokia Lumia 1020 Video Galerisi
Nokia Lumia 1020
Tasarım
8.9
Özellikler
8.9
Performans
9.1
 
Toplam 25 kisi oy verdi

Nokia Lumia 1020, 41 megapiksel kamera sensörü, PureView teknolojisi, Optik Görüntü Sabitleme ve olağanüstü yüksek çözünürlüklü yakınlaştırma ile başka hiçbir akıllı telefonun boy ölçüşemeyeceği fotoğraflar ve videolar çeker.

Nokia Lumia 1020'deki Nokia Pro Cam, süper yüksek çözünürlükte çekim yapmanızı sağlıyor. Bu şekilde, çekim yaptıktan sonra fotoğrafınızı yakınlaştırabiliyorsunuz. Daha sonra yeni görüntüleri istediğiniz kadar çok döndürün, yeniden çerçeveleyin, kırpın ve paylaşın.

Nokia Pro Cam ile çarpıcı görüntüler çekmek hiç bu kadar kolay olmadı. Kolay ve sezgisel kumandalar ile odak, deklanşör hızı, beyaz dengesi ve çok daha fazlasını ayarlayarak fotoğraflarınızı yeni bir düzeye taşıyın.

Net ve ayrıntılı HD video çekin ve kalite kaybı olmadan altı kata kadar yakınlaştırın. Ayrıca, Nokia Rich Recording ile bozulmamış, stereo ses kaydedebilir ve sanki oradaymışsınız gibi anı tekrar yaşayabilirsiniz.

Windows Phone 8 içeren Nokia Lumia 1020, MS Office'in yanı sıra Nokia Müzik ve ücretsiz sesli navigasyon gibi tüm benzersiz Lumia özelliklerine sahiptir. Prize takmadan şarj için bir kablosuz şarj kapağı ekleyin.

Firma Fiyat KDV Firma puanı Son güncelleme En ucuz En iyi seçim
ERROR:Expression #2 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'ceptown.fiyatlar.fiyat_id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by