Haberler Fiyat Karşılaştırmaları İkinci El Cep Telefonları Tarifeler Ceptown TV 3G Apple IPhone Apple IPad Test Sürüşü Downloads CepTown Forum CepTown Blog
0
Alt 07-23-2008, 16:45
seagate seagate isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart Vodafone Cep1 tarifesi yanıltıyor

Bu tarife insanı çileden çıkarıyor. Ne kadar saçma maddeleri var. Kontör yükleme şartı yok denilyor ama var. Her yöne 1 kontör ama 250 dakika ile sınırlı. Reklamlarda bunları söylemyorlar. Ama Turkcell'in sitesinde yazmışlar.. Orada okuyunca anladım. Şikayet var'a da şikayet ettim.

Bu tarifeye sakın geçmeyin. Aylık 200 kontör yükleme şartı var.
Alt 07-23-2008, 16:46
cavus cavus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Bence sen

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler...afone_cep1.php

bir daha oku...

cep1 de koşul 3 ay yok ondan sonrada olmaz sanırım..
Alt 07-23-2008, 16:47
masko masko isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

bence tcell in sitesi seni yanıltmış. vodafone un kendi sitesinde dakika sınırı gösterilmemiş.daha önce ayrım yapmayan tarifede sınır vardı ancak artık yok...işte detayı burada:

# Tüm Vodafone Cep1 Tarifesi aboneleri, kontör yükleme şartı olmaksızın, 24 Haziran � 24 Eylül 2008 tarihleri arasında yurtiçinde dakikası 1 kontöre görüşme yapabilecekler.
# Vodafone Cep1 Tarifesi'nden bireysel aboneler yararlanabilirler.
# Yeni aboneler Başlangıç Paketi satın alarak, mevcut aboneler paket değişikliği ile Vodafone Cep1 Tarifesi'nden yararlanabilirler.
# 25 Eylül 2008 tarihinden itibaren, indirimli tarifeden (1 kontör/dk) yararlanabilmek için 30 günde bir, tek bir seferde olmak üzere en az 200 kontör yüklenmesi gerekmektedir. 30 gün sonunda en az 200 kontör yükleme yapılmazsa görüşmeler, indirimsiz tarife olan 3 kontör/dk�dan ücretlendirilmektedir.
# Dakikası 1 kontör uygulaması 60 sn./kontör, dakikası 3 kontör uygulaması ise 20 sn./kontör olarak ücretlendirilmektedir. 24 Haziran � 24 Eylül 2008 tarihleri arasında yapılan yurtiçi görüşmelerde 60 sn./kontör uygulanmaktadır.
# Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.
# Vodafone Cep1 Tarifesi'nde konferans görüşme özelliği kullanılamamaktadır.
# "Ayrım Yapmayan Tarife" ismi 24 Haziran 2008 tarihinden itibaren �Vodafone Cep1 Tarifesi� olarak değiştirilmiştir.

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler...afone_cep1.php
Alt 07-23-2008, 16:48
sparta sparta isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

24 eylüle kadar kontör yükleme koşulu yok(reklamlarda da aynen bu şekil belirtiliyor)
250 dakika konuşma sınırı kaldırıldı
tarifeye geçişteki 75 kontör ücreti kaldırıldı
Alt 08-17-2009, 19:28
garibim garibim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Question cep 1

arkadaşlar ben vodafone hattını ilk defa kullanıyorum ve abim hhattımı cep 1 tarifesi olarak yaptırmışş ben yurt dışı konuşmalar hangisi uygunsa onu yaptırmak istiyorum yurt dışı için hangi tarife uygun bunu bana söleyebilir misiniz? lütfen
Alt 04-16-2011, 12:27
psydrattitacy psydrattitacy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

psydrattitacy - İCQ üzeri Mesaj gönder
Standart Petite teen on pool table strips down her pink thong

Japanese uniform preteen boys nn Naive innocent boys put themselves to the hands of experienced preteen daughter braless Renee gets turned on being watched taking a pee preteen nude Jada Fire gives up the thik black booty Blondes Love to Swallow beautiful naked preteens Sweet teen slut Kelli young exposed her hot sexy body real preteen lolita Hot cum whore gets tied down and fucked up! naked preteen russian boys Isis Lee pulls her blue panties aside horny preteens Sexy Teens Crazy Groupsex Blowjob preteen intercourse pictures Topanga and Little Summer together at last Sexy Real Amateur Tits home lolita sunny lolita top preteen Paris Hilton flashing her bare ass in mini skirt upskirt and bikini on beach paparazzi shoots preteen nonnude naturist Lesbian femdom sex pics free ukrainian preteen girls nude Kalee and her orange thong Yoko Yoshikawa hot asian teen washing her car showing ass preteen pueraria mirifica
Sexy girl stripping down naked while smoking a cigarette
Hard cock deep in her tight pussy
Chrissy Marie strips off her school uniform

Seçenekler
Stil