Modeller
Alcatel
Nokia
Samsung
Sony Ericsson
Sony Ericsson
Motorola
LG
Apple IPhone
Apple Ipad
General Mobile
blackberry
htc
google nexus
benq-siemens
Benq
Siemens
imate
vertu
Toshiba
mitsubishi
philips
nec
sagem
Panasonic
pantech
Hp
Raks
piyasa rehberi
fiyat karşılaştırma
Ceptown Haberler

Avea Seyahat ile dünya avucunuzun içinde

Avea, Türkiye’nin en kapsamlı uçak-otobüs biletleri satış ve dağıtım hizmetini sunmakta olan Biletall A.Ş. işbirliğiyle hayata geçirdiği yeni servisi “Avea Seyahat” ile kullanıcılar, bilet satın alma, online check-in yapma, seyahat edecekleri yerler hakkında bilgi edinme gibi seyahatlerine yönelik tüm ihtiyaçlarını tek bir servis üzerinden karşılayabilecekler

Hayatın her alanında yenilikçi hizmetler ve çözümler sunan Avea, yeni servisi “Avea Seyahat” ile sadece Avealıların değil tüm operatörlere ait müşterilerin iş veya tatil seyahatleri öncesi işlemlerini en kolay ve en hızlı şekilde çözmelerine imkan sağlıyor.

Avea’nın, Türkiye’nin en kapsamlı uçak-otobüs biletleri satış ve dağıtım hizmetini sunan Biletall A.Ş. ortaklığı ile hayata geçirdiği servisi Avea Seyahat, kullanıcıların, seyahatlerine yönelik tüm ihtiyaçlarını web sitesinin yanı sıra cep telefonlarına indirecekleri mobil uygulama üzerinden de kolayca gidermelerine fırsat tanıyor.

“Avea Seyahat”, seyahat meraklılarının yeni yol arkadaşı olacak!

Hem seyahat öncesinde hem de seyahat esnasında, vazgeçilmez bir yol arkadaşı olmaya aday “Avea Seyahat” ile kullanıcılar, tüm seyahatlerini cep telefonlarından kolayca planlayabilecek, kendilerine özel fiyatlarla gidecekleri seyahat noktalarına ait biletlerini satın alabilecek ve seyahatleri kapsamında ihtiyaç duyabilecekleri her türlü bilgiye kolayca ulaşabilecekler.

“Avea Seyahat” ile rotanızdaki lezzet durakları cebinize geliyor!

Kullanıcıların, mobil uygulama veya web sitesi üzerinden cep telefonlarıyla kolayca yararlanabilecekleri uygulama kapsamında, her yöne yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, yurt içi otobüs bileti satın alma, online check-in işlemleri, TL yükleme ve Avea yurt dışı paketlerini inceleme gibi tüm seyahat öncesi ihtiyaçlarına yönelik çözümlerin yanı sıra gidecekleri yerler için de lezzet ve aktivite önerileri paylaşılacak.

Türk Hava Yolları, Atlas Jet, Anadolu Jet, SunExpress ile Alitalia, British Airways, KLM gibi birçok uluslararası firmadan uçak bileti ile; Ulusoy ve Varan gibi 100’e yakın yerel otobüs şirketinden Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti hizmeti sunan Avea Seyahat, önümüzdeki dönemde otel ve tur hizmetleriyle de içeriğini zenginleştirmeyi hedefliyor.

Şu an www.aveaseyahat.com.tr adresinin yanı sıra Android işletim sistemine sahip cep telefonları üzerinden de erişim sağlanabilen Avea Seyahat servisine çok kısa süre içerisinde iOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden de erişilebilecek.


Bana Cep Bul

Siz özellikleri belirleyin, biz en uygun seçenekleri size bulalım.

Kamera

MP3 Çalar

FM Radyo

Bluetooth

Wlan

3G

Yüzlerce cep telefonunu tüm özellikleri ile karşılaştırdık...

Hangi tableti tercih edersiniz?
Apple iPad
Samsung Galaxy Tab
BlackBerry Playbook

Anket Sonuçları

Telefon Puan Oy
Apple iPhone 6 Plus 9.81 1291
Microsoft Lumia 640 XL LTE Dual SIM 9.81 903
Apple iPhone 6 9.76 1562
Samsung Galaxy S6 9.64 887
Nokia Lumia 1520 9.59 668
Nokia XL 9.56 710
Nokia N900 8.77 3596
BlackBerry Z10 8.74 679
Sony Ericsson XPERIA X10 8.66 3148
Sony Ericsson XPeria S 8.58 2043