Modeller
Alcatel
Nokia
Samsung
Sony Ericsson
Sony Ericsson
Motorola
LG
Apple IPhone
Apple Ipad
General Mobile
blackberry
htc
google nexus
benq-siemens
Benq
Siemens
imate
vertu
Toshiba
mitsubishi
philips
nec
sagem
Panasonic
pantech
Hp
Raks
piyasa rehberi
fiyat karşılaştırma
Ceptown Haberler

LG G3 ü Avea’dan alanların 1 yıllık faturası Avea’dan hediye

Avea, merakla beklenen LG G3’ü, Avea’nın iki kat hızlı internetinin keyfini doya doya yaşamak isteyen herkese, benzeri görülmemiş bir teklifle sunuyor

8 Temmuz’dan itibaren, numarasını Avea’ya taşıyarak LG G3 kampanya tekliflerinden yararlananlara, 1 yıl boyunca vergiler de dahil olacak şekilde, aylık tarife ücretlerinin 50 TL’ye kadar olan kısmı hediye ediliyor.

Türkiye’nin en yenilikçi mobil iletişim şirketi Avea, düzenlediği yeni kampanya ile, akıllı telefon kavramını yeniden tanımlayan özellikleriyle raflardaki yerini alan LG’nin yeni amiral gemisi LG G3’ü, pazarda şimdiye kadar görülmemiş bir teklifle satışa sunuyor.

Akıllı telefonda “ilk”ler yine Avea’dan
Avea, kampanya kapsamında 8 Temmuz 2014 tarihinden itibaren; numarasını Avea’ya taşıyarak, numara taşımayı takip eden 30 gün içerisinde LG G3 kampanyasının taahhütlü tekliflerinden yararlananlara, 1 yıl boyunca vergiler de dahil olacak şekilde, aylık tarife ücretlerinin 50 TL’ye kadar olan kısmını hediye ediyor.

Son zamanların en dikkat çekici akıllı telefonlarından biri olan LG G3’e özel olarak benzersiz bir kampanya düzenleyen Avea’nın mevcut müşterileri de, cihaza, tarifeye ek 35 TL’den başlayan teklif seçenekleriyle sahip olabilecekler.

Avea Mobil Bağlantı Direktörü Baran Yurdagül: “Birbirinden avantajlı ve cazip tekliflerimizle akıllı telefonun ilk adresi olmaya devam ediyoruz”

Avea Mobil Bağlantı Direktörü Baran Yurdagül, akıllı telefon sahibi olmak isteyen herkesi düşünerek, en uygun ve avantajlı teklifleri oluşturduklarına dikkat çekerek şunları söyledi:
“Türkiye’nin en yenilikçi mobil iletişim operatörü olarak; akıllı telefon alanında gerek dünya liderlerinin en yeni ve gözde modelleri gerekse de kendi markalı cihazlarımızla, müşterilerimizi çok geniş bir ürün yelpazesiyle karşılıyoruz.
Sunduğumuz bolluk ve çeşitlilik dolu; cazip teklif ve kampanyalarımızla ulaştığımız %42’lik akıllı telefon penetrasyon oranımız, bizi akıllı telefon alanında 11 çeyrektir* liderliğe taşıyor.

Hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen akıllı telefonlar arasında 5 inç ve üzeri geniş ekranlı akıllı telefonlar; artık dünya çapında tüm akıllı telefon cihazlarının yüzde 22’sini oluşturuyor.
Kullanıcıların, ihtiyaç duydukları her şeyi, tek bir cihazda toplayan geniş ekranlı akıllı telefonlara yönelimiyle birlikte; geniş ekranlı akıllı telefonlar çarpıcı yükseliş ivmesini sürdürüyor.
Biz de Avea olarak, bu segmentte yer alan ve akıllı telefon kavramını yeniden tanımlayan özellikleriyle Avea İletişim Merkezleri’ndeki yerini alan LG’nin yeni amiral gemisi LG G3’ü, pazarda şimdiye kadar görülmemiş bir teklifle teknoloji meraklılarına sunuyor, aylık tarife ücretlerinin vergiler dahil 50 TL’ye kadar olan kısmını 1 yıl boyunca hediye ediyoruz. Sektörde bir ilk olan bu kampanyamızla, yine farkımızı ortaya koyarak; akıllı telefonda ilk adres olmayı sürdüreceğiz.”

Dünyanın 5.5 inç büyüklüğünde Quad HD ekranlı ilk akıllı telefonu olma unvanının yanı sıra, hafif metalik tasarım, titremeyi azaltan 13 MP kamera, yazı yazmayı kolaylaştıran akıllı klavye gibi özellikleriyle piyasadaki en dikkat çekici akıllı telefonlar arasında yer bulan LG G3, 3 farklı renge sahip iki ayrı modeliyle 1.999 TL (16 GB) ile 2.199 TL’ye (32 GB) Avea İletişim Merkezleri’ndeki yerini aldı.

*Sektör ve rakiplerin 2014 yılı 1. çeyrek dönemi finansal sonuçlarını kapsamaktadır

LG G3’ün Özellikleri

Ekran: 5.5 inç, Quad HD Ekran (Dünyada ilk defa bir akıllı telefonda kullanılıyor)

Kamera: 13 MP, OIS+, Laser Auto Focus Özellikli

İşlemci: 2,5 Ghz Dört Çekirdekli İşlemci

İşletim Sistemi: Android 4.4.2 KitKat

Hafıza: 16 GB ve 32 GB seçenekleri

Boyutlar: 146.3 x 74.6 x 8.9 mm

Batarya: 3000 mAh ve çıkarılabilir özellikte

Diğer: Hafif metalik gövde tasarımı; KnockOn ve KnockCode özellikleri; Boost Amp ile 1 Watt Hoparlör


Bana Cep Bul

Siz özellikleri belirleyin, biz en uygun seçenekleri size bulalım.

Kamera

MP3 Çalar

FM Radyo

Bluetooth

Wlan

3G

Yüzlerce cep telefonunu tüm özellikleri ile karşılaştırdık...

Hangi tableti tercih edersiniz?
Apple iPad
Samsung Galaxy Tab
BlackBerry Playbook

Anket Sonuçları

Telefon Puan Oy
Apple iPhone 6 Plus 9.81 1291
Microsoft Lumia 640 XL LTE Dual SIM 9.81 903
Apple iPhone 6 9.76 1562
Samsung Galaxy S6 9.64 887
Nokia Lumia 1520 9.59 668
Nokia XL 9.56 710
Nokia N900 8.77 3596
BlackBerry Z10 8.74 679
Sony Ericsson XPERIA X10 8.66 3148
Sony Ericsson XPeria S 8.58 2043