Modeller
Alcatel
Nokia
Samsung
Sony Ericsson
Sony Ericsson
Motorola
LG
Apple IPhone
Apple Ipad
General Mobile
blackberry
htc
google nexus
benq-siemens
Benq
Siemens
imate
vertu
Toshiba
mitsubishi
philips
nec
sagem
Panasonic
pantech
Hp
Raks
piyasa rehberi
fiyat karşılaştırma
Ceptown Haberler

iPhone 6 özellikleri tanıtım yapıldı, yeni iPhone 6 plus iphone 6


Apple’ın San Francisco’daki özel tanıtım etkinliği gerçekleşti. Teknoloji devi, iPhone 6, iPhone 6 Plus modelleri ile Apple Watch akıllı saatini tanıttı.


iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Türkiye'de 26 Eylül'de satışa çıkacak. 4.7 inç ekran genişliğine sahip iPhone 6, 2349 TL'den, 5.5 inç ekran genişliği olan iPhone 6 Plus ise 2649 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Apple, teknoloji meraklılarının sabırsızlıkla beklediği yeni ürünlerini Cupertino'da düzenlediği törenle tanıttı.
30 sene önce Steve Jobs'ın Macintosh'u açıkladığı Cupertino'daki Flint Center'da yapılan tanıtımda iPhone 6'nın 4.7 inç ekran genişliği ve 6.9 mm kalınlığa, iPhone 6 Plus'ın ise 5.5 inç ekran genişliği ve 7.1 mm kalınlığa sahip olduğu duyuruldu. Apple yeni telefonlarda ekran büyüklüğünün yanında çözünürlük, ses kalitesi ve işlemci hızının da artırıldığını bildirdi. iPhone 6'da 8 megapiksel çözünürlüğe sahip iSight kamera bulunuyor. Yeni A8 işlemcinin de mevcut telefonlara göre yüzde 50 daha hızlı olduğu kaydedildi. ABD'de 19 Eylül'de piyasa çıkacak modellerden iPhone 6'nın iki yıl sözleşmeli fiyatı bellek büyüklüğüne göre 199 dolardan, iPhone 6 Plus'ınki ise 299 dolardan başlayacak.

Yeni iPhone'lar 19 Eylül'de ABD ile birlikte, Kanada, İngiltere, Fransa, Almanya, Avustralya, Japonya, Singapur ve Hon Kong'da satışa sunulacak. Yıl sonuna kadar yeni cihazların 115 ülkedeki mağazalarda olması planlanıyor. iPhone 6 tanıtımı yapılıyor. Beklenen büyük gün geldi, milyonlar iPhone 6 ile ilgili canlı yayını takip etmeye ve tanıtımı izlemeye hazır. iPhone 6 hangi özelliklerle geliyor? iPhone 6 özellikleri neler? iPhone 6 lansman yapılıyor. iPhone 6 Özellikleri ve iPhone 6 Fiyatı burada, İphone 6 tanıtımı ne zaman oluyor? İphone 6 ekran özellikleri nelerdir?

İphone 6 ne zaman Türkiye’de olacak?

Teknoloji tutkunları için beklenen gün geldi çattı. Teknoloji devi Apple merakla beklenen İphone 6 tanıtımını bu gün Türkiye saati ile 20.00 de ABD’nin Kaliforniya eyaletinde düzenleyeceği tören ile yapacak. Ürettiği tüm İphone modelleri arasında radikal bir değişikliğe imza atmaya çalışan firma, 4inç olarak ürettiği diğer İphone modellerinden farklı olarak ürettiği 4,7 inç ve 5,5 inç İphone 6 modellerinin tanıtımını yapacak. İphone modellerinden farklı olarak ürettiği 4,7 inç ve 5,5 inç İphone 6 modelleri ile Apple , İphone 6 modeli ile Phablet sektöründe giriş yapmış olacak. Teknoloji tutkunları merakla yeni İphone 6 modelini beklerken şirketten gelen bir açıklama gözleri yeniden Apple çevirdi.

Şirket yeni İphone 6 modeli için altın kaplama olarak üretilecek özel tasarımlara ön talep ile sipariş alacağını duyurdu. Bu özel tasarımlar için kimlerin sipariş vereceği daha şimdiden merak konusu oldu. Altın kaplama modelleri konuşulmaya devam ederken İphone 6 için belirlenen fiyat da medyada konuşulmaya başlandı. Henüz resmi bir açıklama gelmemesine rağmen İphone 6, 4.7inç modeli 649 dolardan 5,5 inç olan modeli ise 749 dolardan satılacak iddiası medyada kendine yer buldu.

Türkiye de ne zaman piyasaya sürülecek ve Türkiye fiyatları ne olacak bu soruların cevabı henüz yok ancak İphone 6 tanıtımından sonra bu sorularda cevabını bulacak. Hem dünyada hem de ülkemizde iphone marka telefonlara adeta hayran olan kesimler var. Henüz daha satışa sunulmadan hazır binlerce müşterisi olan İphone 6 için sizler de sabırsızlıkla bekliyorsanız önümüzdeki günlerde satışa sunulacağının müjdesini sizlere vermiş olalım. Apple, iki yeni akıllı telefon tanıttı. iPhone 6'nın 4.7 inç ekran genişliği ve 6.9 mm kalınlığa, iPhone 6 Plus'ın ise 5.5 inç ekran genişliği ve 7.1 mm kalınlığa sahip olduğu duyuruldu.

İŞTE YENİ İPHONE 6 VE İPHONE 6 PLUS

Yeni iPhone 6 önceki modellere göre daha ince bir tasarımla karşımıza çıkıyor. iPhone 5'te 7.6 mm olan incelik iPhone 6 ve iPhone 6 plus'ta 6.9 mm / 7.1 mm olarak sunuldu.
İŞTE YENİ İPHONE 6'NIN İNCELİĞİ

Yeni iPhone 6’nın ekran boyutu 4.7 inç ve yeni iPhone 6 Plus’un ekran boyutu ise 5.5 inç boyutunda. Yeni iPhone’lar eski nesillere göre çok daha geniş ekran boyutu ve çözünürlüğüne sahip.

İŞTE İPHONE 5S VE İPHONE 6 VE İPHONE 6 PLUS ARASINDAKİ BOYUT FARKI

Yeni iPhone 6,9 mm kalınlığında.Apple bu güne kadar küçük ekranın avantajlarından ve baş parmağın ekranın her noktasına erişebilmesiyle övünürken bu andan itibaren büyük ekranın avantajlarından SMS okurken, borsa bilgilerine ve hava durumuna göz atarken nasıl daha efektif iPhone'un kullanılabileceğini anlatıyor.
Apple iPhone 6'nın ekranının büyümesiyle birlikte homescreen de de büyük değişikliğe gidiyor. Telefon yan döndüğünde menü de Android telefonlar gibi dönebiliyor.

Yeni iPhone 6 ve iPhone 6 Plus hem daha ince hem de daha uzun. Yeni iPhone 6, ilk iPhone göre 50 kat fazla daha işlemci gücüne sahip.


Bana Cep Bul

Siz özellikleri belirleyin, biz en uygun seçenekleri size bulalım.

Kamera

MP3 Çalar

FM Radyo

Bluetooth

Wlan

3G

Yüzlerce cep telefonunu tüm özellikleri ile karşılaştırdık...

Hangi tableti tercih edersiniz?
Apple iPad
Samsung Galaxy Tab
BlackBerry Playbook

Anket Sonuçları

Telefon Puan Oy
Apple iPhone 6 Plus 9.81 1291
Microsoft Lumia 640 XL LTE Dual SIM 9.81 903
Apple iPhone 6 9.76 1562
Samsung Galaxy S6 9.64 887
Nokia Lumia 1520 9.59 668
Nokia XL 9.56 710
Nokia N900 8.77 3596
BlackBerry Z10 8.74 679
Sony Ericsson XPERIA X10 8.66 3148
Sony Ericsson XPeria S 8.58 2043